Latino Veselības Paradoksu, 4 Diagrammas Svarīgi

vec?ko sievieti, dz?vesveidu, vesel?bas apr?pes

Bērni bieži vien ir slikti ieradumi, kas ir kaitīgi viņu veselībai un izaugsmi.

Lielāko daļu laika, tie nav, šķiet, pirms reaģēt neko. Patiesībā, tie nav uzmanīgs savā dzīvē, kamēr viņu vecākiem parādīt īpašu nopietnību pret tiem.

Vecāki, no otras puses, dažreiz ir spējīgi, lai saglabātu pietiekami daudz laika, lai dotu pienācīgu uzmanību saviem bērniem, kas izraisa bērni cieš no daudzveidīgs slimībām, un ka ir iemesls, kāpēc slimību īpatsvars bērniem ir lielāks nekā pieaugušajiem. Tamoksifēnu ir zāles, kas kavē aktivitātes estrogēnu, jo īpaši, piena dziedzeri sieviešu. To " lieto, lai ārstētu un novērstu krūts vēža (BC) pēdējo trīs gadu desmitus. Asinsriti katru šūnu mūsu organismā uztur mūs veselīga un palīdz dzīvot veselīgu dzīvi. Personas, kuras asinis kļūst krējuma vai kuri ir lipīga asins vienmēr ir nosliece uz risku, nelaimes gadījumiem, sirds un Asinsvadu, smadzeņu slimību, paaugstināta asinsspiediena un citas problēmas.
Ja kopīgajā, kas savieno jūsu lielā pirksta, lai jūsu kāja ir pietūkusi, sāpīga sasist, jums var būt bunion.

Vairāk nekā puse sieviešu Amerikā ir bunions, kuriem ir kopīgs kroplība bieži vainoja par valkājot necaurlaidīgai, šauras kurpes un augsti papēži. Turpināt rīdinga, lai uzzinātu vairāk par bunions un ko jūs varat darīt, lai mazinātu savas sāpes.

Ar tauku zudumu vēstnesis ir lielisks veids, kā saglabāt jūsu svara zaudēšanas pieredze. Tas ir tik vienkārši, lai būtu viens ar šādiem padomiem, kas minēti iepriekš. Turklāt, tas palīdzēs iedvesmot un motivēt jums, lai turpinātu darīt savu labāko, lai kamēr jūs strādājat, lai sasniegtu vēlamo svaru. Likt vīnogas apakšā blenderī, lai radītu pietiekami daudz šķidruma, lai maisījums citas sastāvdaļas, pievienot nedaudz ūdens, ja nepieciešams. Augšanas hormona trūkumu, piemēram, Gigantism, Hipofīzes arī adenoma utt var ārstēt ar Arginīns injekcijas.Pareizai devas L-arginīns var uzlabot asins plūsmu artērijās, un efektīvi ārstētu koronāro sirds slimību.Pētījumi L-Arginīns pacientiem, kuri slimo ar hroniskām sirds neveiksmēm ir arī parādījis izcilus rezultātus. Tas ir zināms, lai uzlabotu izmantot toleranci šādiem pacientiem.Arginīns kopā ar Ibuprofēns var samazināt migrēna galvassāpes un ātri sniedz atvieglojumu.

Pretestība no malārijas parazītiem, lai noteiktu zāļu jomā, kur jums tiks ceļojumā. Nākamajā rakstā, mēs izpētīt iespējas izmantot Fiziskos Terapiju vēža terapijas. Šīs metodes ietver Detoksikācija, Bioloģisko Zobārstniecība, Ūdens Terapijas, Siltuma Terapijas, Virsbūve/Ārstnieciskā Masāža/Izmantot, un Qi Gong. Es ceru, ka šis materiāls ir noderīgs un informatīvs.
Materiāls šie raksti ir daļa no e-grāmatu pieejami manā mājas lapā. Ir pierādīts stratēģijas, kas katrā valstī var izmantot, lai novērstu nāvi no sirds slimībām, insulta, un epidēmijām - bet progress ir bijis sāpīgi lēns," teica Frieden, prezidents un izpilddirektors Atrisināt, kurā tiks izvietota liela Stratēģijas, New York balstīta pasaules veselības organizācija, kas darbojas vairāk nekā 60 valstīs.

McGill Universitātes pētnieki ir atklājuši, mobilo sakaru mehānismu, kas var veicināt iedalījumu komunikāciju starp neironiem, Alcheimera slimību. 2006. gadā pētījumā par sievietēm un sirds slimības, sievietēm, kas bija ar augstu aminoskābes homocisteīna bija 4 reizes biežāk mirst no sirds slimībām. Daudz ļaudīm, vēlos sākt ēšanas labāk, pārtikas produktu skaits nodomiem. Var mēģināt zaudēt svaru, ir vairāk enerģijas, vai varbūt pagriez laiku atpakaļ par novecošanās. Šobrīd ir norāde, ka patērē veselīgu, barojošu ēdienu, jūs varat saglabāt dažas slimības līcis. Mēs sniegs jums dažas idejas par to, kā iegūt baudu no bonusa, ka ēšanas nutritiously dod jums.

Tradicionālās narkotiku atklāšanas joprojām hit-and-palaist garām lieta, un Mednieks uzskata, ka 50% nesekmības līmenis redzējis eksperimentālo savienojumu vidus - un vēlā stadijā klīnisko pētījumu trūkuma dēļ efektivitāte ir ilgtspējīgs, piespiežot taustiņu shift, lai AI. Raksturīgākā pazīme Alcheimera slimība ir zaudējums atmiņas. Parasti, tiem, kas ir 65 gadus veci vai vecāki, sāk bažas sevi ar šo slimību pie pirmās epizodes aizmāršība. Lai gan aizmāršība ir zīme, Alcheimera slimība,, tas ir svarīgi atzīmēt, ka pastāv arī citi signāli, kas var herald sākuma šī slimība. Tāpēc, ir zinoši par Alcheimera slimība, izmantojot izstādīti pazīmes, un ir ārkārtīgi svarīgi, lai mūsu mīļoto cilvēku veselību, kā arī mūsu pašu.