Pamatnostādnes Veselības Riska Vērtējumu

depresija, vesel?bas konsult?cijas

Jums var domāt, ka ir pietiekami daudz slimību pasaulē, kas jau ir, un, ka neviens negribētu, lai pievienotu slimībām, kas mums cilvēkiem ir jātiek galā ar. Bet tur ir spēcīgs rūpniecības mūsu sabiedrībā, kas strādā virsstundas, lai izgudrot slimības, un, lai mūs pārliecinātu, mēs ciešam no tiem. Un jūsu organisma atbildes reakciju uz stresu var būt galvassāpes, muguras slodzi, vai kuņģa sāpēm. Stress var arī zap savu enerģiju, dot vaļu izpostīt jūsu miegu un liek jums justies kaprīzs, slikta un kontroles. Piemēram, jaunais Pievienojiet To! pants par cilvēka microbiome izskaidro ne tikai jauna centrālā koncepcija, cilvēka bioloģija—tas arī ļauj mums īstenot koncepciju, gandrīz katru sistēmu organismā.

Rakstu pati apvieno daudzas orgānu sistēmas, jo tās pieeja, tad, kad tas tiek izskatīts dažādās nodaļās grāmatas, jaunu un dziļāku izpratni par to, kā ķermeņa funkcijas, ir integrētas rodas.

Lielākā daļa Amerikāņi nav ēst gandrīz pietiekami daudz augļu un dārzeņu , un pārāk daudz, tikai par visu pārējo. Mūsu pārtikas ainava arī nospiež mūs prom no veselīgas iespējas un virzienā overindulging pārstrādātu junk.


Varbūt mums vajadzētu sākt risināt šo problēmu, nevis apgrūtina cilvēku dzīvi ar radikālām diētām lielākā daļa nevar ievērot. Nelietojiet aspirīnu un citiem nesteroīdiem Pretiekaisuma līdzekļiem (Npl) līdz denges var izslēgt, samazināt asiņošanas risku.

Vairāk dienu, kas jums iet vairāk vingrinājums jūs saņemsiet. Tas var būt lielisks jūsu sirds, asinsrites un muskuļu spēku. Ja jūs iet, vismaz trīs līdz piecas dienas nedēļā, 30 minūšu laikā ir viss, kas jums būs nepieciešams. Šī iemesla dēļ jums būs vairāk uzņēmīgi pret infekcijām un apburtais loks sākas.

Tāpēc tagad mums ir jāmēģina, lai novērstu šo scenāriju, lai ierobežotu šos autoimūnām slimībām. Tas ir svarīgi saprast, ka, Parkinsona slimība ir progresējoša slimība. Tas nozīmē, ka, lai gan agrīnie simptomi var būt vieglas, jo laika gaitā, pacientam var būt problēmas pat pagriežot viņu gultas!

Galu galā, mērķis ir, lai varētu aizvietot bojāto vai slimo acu pilnībā, ja nepieciešams, izmantojot robotu protezēšanu.

Tomēr joprojām pastāv vairākas tehnoloģijas barjeras, kas jāpārvar, pirms tas notiek, kā Schallhorn paskaidroja. Uzziniet, kā identificēt un noņemt ķeksīti no jūsu ķermeņa, un, kā iesniegt to identifikācija un testēšana. Arī, kā pusē piezīmi, es esmu vairāk nekā 60 un rūpes par diviem slimiem bērniem, dienu un nakti, ciešā kontaktā, un nesaņēma cūku gripa. Man nav valkāt masku un mans vienīgais procautions bija likt visus ēdienus nekavējoties trauku mazgāšanas un skalošanas manas rokas bieži....līdz vietai, ka viņi ir sasprēgājušas!

Plīnijs nomira augusts 25, REKLĀMAS 79, dienas Mount Vesuvius izcēlās, pilnīgi iznīcinot Pompejas un Herkulāna.

Viņš centās, lai glābtu draugu, un viņa ģimene ar kuģi; diemžēl, vēji tur viņa kuģi krastā. Atrodoties uz kuģa, Plīnijs sabruka un nomira, iespējams astmas lēkmes. Viņa nāve ir saistīta ar toksisku izgarojumu no Mount Vesuvius' iznākšanas. Daudz cilvēku nav saprast, ka tas notiek. Viņi ir pārliecināti, ka antibiotikas ir nogalināt infekcija, nevis vienu. Diemžēl, šis ir viens no blakusparādībām, lietojot antibiotikas. Antibiotikas parasti nogalināt labās un sliktās baktērijas organismā, tas izraisa rauga, lai apaugt, lai to kompensētu.